Kierowca CE, 3000-3200 euro na rękę, brak wyjazdów poza firmę, bezpłatny nocleg

Brak miejsc
Niemcy, Dusseldorf
3000 - 3200
netto (na rękę)

    Aby wysłać, zaznacz pole poniżej

    Oferta pracy:

    Niemcy Kierowca – manewrowy (ranger) – brak wyjazdów poza bazę firmy

    Oferujemy:

    • Pensję 3000-3200 euro na rękę (netto)
    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
    • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
    • Niemieckie świadczenia: dodatek na dziecko 250€, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    • Bonus 500€ za polecenie nowego pracownika
    • DARMOWE zakwaterowanie
    • Szybki wyjazd do pracy

    Opis oferty:

    • Praca w okolicy Dusseldorfu
    • Praca na zestawie ranger (kierowcamanewrowy)
    • Zadania: otwieranie i zamykanie plandeki, przestawianie naczep/przyczep
    • BRAK wyjazdów poza bazę firmy
    • Stałe godziny pracy
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Firma zapewnia bezpłatne napoje bezalkoholowe i przekąski

    Oczekujemy:

    • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
    • Znajomości niemieckiego

    Kierowca kat. CE, ranger, Dusseldorf-20-TRI04-24

    Wyślij ofertę na maila

    Wyślij link na poniższy e-mail

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności